99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Nożyce do blachy

Niemiecka marka MSW prezentuje elektryczne nożyce do blachy stworzone z myślą o profesjonalnych zadaniach wykonywanych m.in. w ramach branży dekarskiej. Sprzęt pozwala szybko i precyzyjnie przeciąć niemal każdy rodzaj blachodachówki (w tym falistą oraz trapezową). Oferowane nożyce charakteryzują się prostą konstrukcją oraz intuicyjną obsługą, dlatego sprawdzą się także w przydomowych warsztatach. Czytaj więcej Przedłużana rękojeść, a także obrotowa głowica (360°) podnoszą ergonomię pracy. Wydajny, mocny silnik oraz solidna obudowa sprawiają, że skokowe nożyce do blachy sprawdzą się podczas codziennej eksploatacji i to przez wiele lat. Elektronarzędzia, dostępne w sklepie emaks.pl, wyposażone są w ostry stempel, który precyzyjnie rozcina obrabiany materiał (o różnym zakresie grubości) pozostawiając gładkie krawędzie.

Konstrukcja nożyc umożliwia komfortowe cięcie w każdym kierunku. Wszystkie urządzenia dostarczane są wraz z pakietem akcesoriów, pozwalających natychmiast rozpocząć pracę. To m.in. dzięki nim nożyce do blachy marki MSW wyróżniają się tak długą żywotnością. Sprzęt wysyłany jest w solidnej walizce, która chroni rozdzierak podczas transportu, a także ułatwia jego przenoszenie.

2 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący