99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Odizolowywacze kabli

Sklep internetowy emaks.pl proponuje solidne ściągacze izolacji marki MSW. Oferta obejmuje zarówno ręczne, jak i elektryczne korowarki do kabli. Skórowarki umożliwiają szybki odzysk miedzi oraz innych metali kolorowych poprzez nacinanie izolacji. Czytaj więcej Maszyny do recyklingu (vel odizolowywacze kabli) to sprzęt prosty w obsłudze. Przewód wystarczy umieścić w otworze o odpowiedniej średnicy. Korowarka do kabli precyzyjnie go nacina i wysuwa drugą stroną. Z tak przygotowanego elementu można z łatwością usunąć zewnętrzną warstwę. Maszyny do recyklingu bardzo dobrze nadają się do kabli jedno- i wielożyłowych o różnych kształtach oraz grubościach. Odizolowywacze kabli zapewniają bezpieczną eksploatację. Ściągacze izolacji posiadają swój mechanizm tnący wewnątrz solidnej obudowy, a otwory zaprojektowano tak, aby chroniły palce podczas korzystania ze sprzętu.

Korowarki do kabli elektrycznych MSW sprawdzą się zarówno w użytku profesjonalnym, jak i amatorskim. Ułatwiają zdejmowanie izolacji w warsztatach naprawczych, serwisach elektronicznych, punktach skupu surowców wtórnych, a także gospodarstwach domowych. Ściągacze izolacji pomagają zadbać o środowisko, poprzez ekologiczne odzyskiwanie metali. Zamiast wrzucać przewody do paleniska, co powoduje wydzielanie do atmosfery szkodliwych substancji, wystarczy użyć jednego z prezentowanych urządzeń.

3 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący