99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Odizolowywacze kabli

Sklep internetowy emaks.pl proponuje solidne ściągacze izolacji marki MSW. Oferta obejmuje zarówno ręczne, jak i elektryczne korowarki do kabli. Skórowarki umożliwiają szybki odzysk miedzi oraz innych metali kolorowych poprzez nacinanie izolacji. Czytaj więcej Maszyny do recyklingu (vel odizolowywacze kabli) to sprzęt prosty w obsłudze. Przewód wystarczy umieścić w otworze o odpowiedniej średnicy. Korowarka do kabli precyzyjnie go nacina i wysuwa drugą stroną. Z tak przygotowanego elementu można z łatwością usunąć zewnętrzną warstwę. Maszyny do recyklingu bardzo dobrze nadają się do kabli jedno- i wielożyłowych o różnych kształtach oraz grubościach. Odizolowywacze kabli zapewniają bezpieczną eksploatację. Ściągacze izolacji posiadają swój mechanizm tnący wewnątrz solidnej obudowy, a otwory zaprojektowano tak, aby chroniły palce podczas korzystania ze sprzętu.

Korowarki do kabli elektrycznych MSW sprawdzą się zarówno w użytku profesjonalnym, jak i amatorskim. Ułatwiają zdejmowanie izolacji w warsztatach naprawczych, serwisach elektronicznych, punktach skupu surowców wtórnych, a także gospodarstwach domowych. Ściągacze izolacji pomagają zadbać o środowisko, poprzez ekologiczne odzyskiwanie metali. Zamiast wrzucać przewody do paleniska, co powoduje wydzielanie do atmosfery szkodliwych substancji, wystarczy użyć jednego z prezentowanych urządzeń.

3 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący
 1. Ręczny odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-005 11torów

  Ręczny odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-005

  1 179,00 zł

  Odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-005 to produkt zaprojektowany z myślą o nacinaniu wierzchniej warstwy przewodów/kabli, co usprawnia późniejsze jej manualnie usuwanie. Urządzenie sprawdzi się w warsztatach rzemieślniczych, punktach segregacji odpadów, zakładach przemysłowych, a także w prywatnych działaniach. Dobrze nadaje się do przecinania izolacji kabli aluminiowych i miedzianych, o odmiennym kształcie i grubości. Dzięki maszynie można obrabiać kable wielo- i jednożyłowe. Wykorzystanie mechanizmu na korbę sprawia, że sprzęt charakteryzuje łatwość w obsłudze.

  Cechy:

  • Solidna konstrukcja umożliwiająca zastosowanie w różnych warunkach
  • Prosty mechanizm korby wpływający na łatwość obsługi
  • Wloty o odmiennych kształtach i wielkościach pozwalające na zdejmowanie izolacji z różnego typu kabli/przewodów
  • Ostre noże zapewniające precyzyjne nacinanie wierzchniej warstwy obrabianych elementów
  Dowiedz się więcej
 2. Ręczny odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-006 1tor

  Ręczny odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-006

  629,00 zł

  Odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-006 to produkt wspomagający usuwanie izolacji z przewodów oraz kabli, co znacząco ułatwia proces odzyskiwania metali kolorowych. Sprawdza się zarówno w profesjonalnych, jak i prywatnych zadaniach. Nadaje się do obróbki elementów jedno- i wielożyłowych z miedzi oraz aluminium. Wyróżniają go dwa sposoby obsługi: manualny (na korbę) i elektryczny (za pomocą wiertarki). Sprzęt cechuje niewielki rozmiar oraz duża łatwość obsługi.

  Cechy:

  • Możliwość podłączenia wiertarki (zamiast korby) ułatwiająca pracę i zwiększająca jej tempo
  • Ostry nóż pozwalający na precyzyjne przecinanie izolacji
  • Wykonanie urządzenia z bardzo solidnych materiałów zapewniające odporność na uszkodzenia mechaniczne
  Dowiedz się więcej
 3. Ręczny odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-007

  Ręczny odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-007

  189,00 zł

  Odizolowywacz kabli MSW-WIRESTRIPPER-007 jest sprzętem wspomagającym sprawne nacinanie, a później ręczne ściąganie izolacji. Wykorzystuje się go w procesie odzyskiwania metali kolorowych. Nadaje się do kabli i przewodów różnej wielkości (od 1 do 15 mm) wykonanych z miedzi, żelaza oraz aluminium. Pokrętła pozwalają dopasować średnicę otworu do obrabianych komponentów oraz głębokość nacięcia ostrza. Urządzenie można przymocować do blatu roboczego na zasadzie działania imadła, co zwiększa stabilizację i wygodę pracy. W zestawie znajdują się dwa noże, jeden do zamontowania w maszynie, a drugi zapasowy.

  Cechy:

  • Niewielkie wymiary i waga pozwalające na sprawny transport urządzenia
  • Zbudowany z solidnych materiałów zwiększających wytrzymałość sprzętu
  • Prosta budowa wpływająca na intuicyjną obsługę
  • Możliwość przymocowania odizolowywacza do stołu zapewniająca stabilizację w czasie pracy
  • Zapasowe ostrze wydłużające sprawną eksploatację maszyny
  Dowiedz się więcej

3 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący