99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Separator LCD Stamos Soldering S-LS-7

Nr katalogowy: 6106

Krótki opis:

Podgrzewacz do naprawy ekranów LCD Stamos Soldering S-LS-7 umożliwia szybkie oddzielenie ekranu dotykowego od wyświetlacza. Sprawdzi się w urządzeniach mobilnych takich jak smartfony, tablety i telefony komórkowe o przekątnej ok. 6 cali. Płyta grzewcza, ze stopu aluminium, równomiernie rozprowadza ciepło po całej powierzchni. Jej temperaturę reguluje się w zakresie 50 – 350 °C. Maszyna posiada cztery uchwyty przytrzymujące podczas pracy uszkodzony sprzęt. W zestawie znajduje się również wytrzymała, elastyczna linka z rączkami do odseparowywania ekranu.

Cechy:

 • Płyta grzewcza o gładkiej powierzchni nagrzewająca się równomiernie
 • Cztery uchwyty mocujące, przytrzymujące i stabilizujące urządzenie mobilne podczas oddzielania wyświetlacza od ekranu dotykowego
 • Wytrzymała linka z wygodnymi rączkami dołączona w zestawie

Dostępność: W magazynie

Wysyłka: Natychmiastowa, czas dostawy ok. 1-2 dni robocze

329,00 zł Dostawa gratis
Separator LCD Stamos Soldering S-LS-7 800W
Ładowanie 3D....

Stamos Soldering

Separator LCD S-LS-7

Podgrzewacz do naprawy ekranów LCD Stamos Soldering S-LS-7 jest profesjonalnym sprzętem przeznaczonym do odseparowywania uszkodzonych ekranów dotykowych (o przekątnej ok. 6 cali) od wyświetlaczy LCD w urządzeniach mobilnych takich jak np. telefony komórkowe, smartfony, tablety itp. Marka Stamos Soldering dba o to, aby wszystkie oferowane przez nią produkty, takie jak podgrzewacze do ekranów LCD, cechowały się najwyższą jakością.

Separator LCD do naprawy tabletów - opis 

Oferowany produkt umożliwia niezawodną i bezpieczną wymianę porysowanych, pękniętych lub rozbitych wyświetlaczy. Dzięki metalowej obudowie separator charakteryzuje znaczna wytrzymałość, co przekłada się na jego długoletnie użytkowanie.

Płytę grzewczą, wykonaną z wysokiej jakości stopu aluminium, cechuje duża trwałość. Jej gładka faktura zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła po całej powierzchni, a tym samym daje możliwość szybkiego i czystego usunięcia wyświetlacza.

Obsługa modelu S-LS-7 jest prosta i intuicyjna. Na płytę należy położyć uszkodzony artykuł, ekranem do dołu. Wytwarzane ciepło podgrzewa klej, znajdujący się między ekranem dotykowym i panelem LCD. Jego podtopienie pozwala na sprawny demontaż.

Cztery uchwyty mocujące przytrzymują i stabilizują np. smartfon podczas całego procesu. Można je łatwo regulować i dostosować do wielkości naprawianego telefonu. Podgrzewacz do ekranów LCD oferowany jest wraz z linką, z wygodnymi rączkami, ułatwiającą odseparowanie ekranu. Elastyczny drut wykonany został z wytrzymałego stopu metalu, cechującego się dużą odpornością na działanie wysokich temperatur.

Podgrzewacz do ekranów LCD marki Stamos Soldering posiada własny wyświetlacz LED, który pokazuje aktualną temperaturę płyty grzewczej. Wydzielane ciepło regulowane jest w zakresie od 50 do 350 °C. Urządzenie działa z mocą 800 W i można podłączyć je do gniazdka elektrycznego z napięciem 230 V.

Separator do naprawy ekranów LCD cechuje zastosowanie trwałych materiałów, dzięki czemu sprawdzi się przez długie lata. Kompaktowy charakter pozwala wykorzystać go praktycznie wszędzie. Swoje zastosowanie odnajdzie nie tylko w serwisach naprawczych sprzętów elektronicznych, ale również domowych garażach i wielu innych tego typu miejscach.

Marka Stamos Soldering oferuje podgrzewacze do ekranów LCD najwyższej jakości. Zastosowanie trwałych materiałów i dokładność w planowaniu szczegółów sprawia, że maszyna sprawdzi się przez długie lata.

Model S-LS-7
Nr katalogowy 6106
Stan artykułu Nowy
Napięcie 230 V / 50 Hz
Moc 800 W
Prąd znamionowy 6 A
Zakres regulacji temperatury od 50 do 350°C
Wyświetlacz LED
Wymiary (DxSxW) 22 x 22 x 14,5 cm
Waga 4,6 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 34 x 24,5 x 26 cm
Waga wysyłki 5,7 kg
Zastosowane technologie
1.CERTYFIKAT CE
2.CERTYFIKAT RoHS
Przyłącza
7.ZASILANIE - napięcie zasilające urządzenie wynosi 230 V
Funkcje
19.UCHWYTY MOCUJĄCE - regulowane uchwyty do mocowania smartfonu
20.ELEKTRYCZNA PŁYTA GRZEWCZA - aluminiowa powłoka odpowiada za równomierne rozprowadzanie ciepła po powierzchni płyty grzewczej
Przełączniki
23.WŁĄCZNIK - przełącznik do włączania / wyłączania stacji lutowniczej
25.REGULACJA PARAMETRU / FUNKCJI - KLAWISZE KIERUNKOWE GÓRA / DÓŁ

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Zasilacz laboratoryjny Stamos Soldering S-LS-8 150W

Zasilacz laboratoryjny Stamos Soldering S-LS-8

315,00 zł Dostawa gratis
Stacja lutownicza Stamos Soldering S-LS-4 60W LED

Stacja lutownicza Stamos Soldering S-LS-4

359,00 zł Dostawa gratis
Stacja lutownicza Stamos Soldering S-LS-1 zasilacz

Stacja lutownicza Stamos Soldering S-LS-1

799,00 zł Dostawa gratis
Zasilacz laboratoryjny Stamos Soldering S-LS-9 15W

Zasilacz laboratoryjny Stamos Soldering S-LS-9

149,00 zł Dostawa gratis

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.