99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Garnek do zup, gulaszu 10 litrów

Nr katalogowy: 1149

Krótki opis:

 • Profesjonalna jakość w gastronomii
 • Wkład z najwyższej jakości stali szlachetnej (wyjmowany)
 • W pełni automatyczna kontrola stałości temperatury
 • Przekręcana i uchylana pokrywa ze stali szlachetnej
 • Otwór na łyżkę wazową
 • Gałka odporna na działanie wysokich temperatur
 • Delikatne przygotowywanie potraw
 • Łatwa obsługa i czyszczenie
 • wysoce wydajny
 • Szybki & bezpieczny

Dostępność: W magazynie

Wysyłka: Natychmiastowa, czas dostawy ok. 1-2 dni robocze

275,00 zł Dostawa gratis
Kociołek do zup Royal Catering RCST-9400 10L
Ładowanie 3D....

Royal Catering

Kociołek do zup ze stali nierdzewnej

Elektryczny profesjonalny garnek do zup RCST-9400 firmy Royal Catering został zaprojektowany z myślą o profesjonalnym zastosowaniu i pozwala na utrzymywanie przez długi okres czasu odpowiednio wysokich temperatur potraw (takich jak zupy, dania jednogarnkowe, sosy oraz wiele innych dań). Poza tym, pod względem optycznym garnek perfekcyjnie pasuje do otoczenia. Garnek do zup posiada nowoczesny elektryczny zbiornik utrzymujący ciepło, który ogrzewany jest za pomocą wody. Woda wykorzystywana jest w nim jako nośnik ciepła. Tym samym ciepło jest w optymalny sposób przenoszone na potrawy, które nie mogą się przypalić, ponieważ kąpiel wodna o maksymalnej temperaturze 85°C nigdy nie osiągnie temperatury wrzenia wody. Temperaturę wewnątrz profesjonalnego garnka do zup RCST-9400 można regulować w zakresie od 30 – 85°C w sposób w pełni automatyczny.

Podgrzewacz do zupy o pojemności 10 litrów - opis

Pokrywa garnka

Dzięki ponadczasowemu wyglądowi elektrycznego profesjonalnego garnka do zup RCST-9400 firmy Royal Catering zakupione przez Państwa urządzenie w optymalny i nierzucający się w oczy sposób dopasuje się do każdego wnętrza. Garnek do zup RCST-9400 nadaje się do typowych zastosowań m.in. w gastronomii oraz do bezpośredniej obsługi gości.

Oferowany tutaj elektryczny profesjonalny garnek do zup firmy Royal Catering pozwala Państwu na dużą elastyczność. Urządzenie nie musi być na stałe zainstalowane w jednym miejscu, lecz można go również przenosić. Garnek do zup RCST-9400 pracuje na napięciu wejściowym wynoszącym 230 V i daje przy tym 400 wat mocy. Tym samym są Państwo zawsze przygotowani do pracy w bufecie i przy organizacji imprez. Garnek do zup RCST-9400 firmy Royal Catering posiada przekręcaną i uchylaną pokrywę ze stali szlachetnej. Dodatkowo w specjalnym otworze można umieścić łyżkę wazową.

Pozostałe funkcje profesjonalnego garnka do zup RCST-9400 firmy Royal Catering:

 • Przeznaczony do utrzymywania odpowiednio wysokich temperatur potraw (takich jak zupy, dania jednogarnkowe, sosy oraz wiele innych dań)
 • Możliwość w pełni automatycznego ustawienia stałości temperatury (30 do 85 °C)
 • Wkład z najwyższej jakości stali szlachetnej (wyjmowany)
 • Przekręcana i uchylana pokrywa ze stali szlachetnej
 • Otwór na łyżkę wazową
 • Gałka odporna na działanie wysokich temperatur
 • Łatwa obsługa i czyszczenie

Profesjonalny garnek do zup RCST-9400 firmy Royal Catering posiada podgrzewany zbiornik wodny, w którym utrzymywana jest odpowiednio wysoka temperatura potraw (takich jak zupy, dania jednogarnkowe, sosy oraz wiele innych dań). Garnek cechuje się wytrzymałą konstrukcją i dużą niezawodnością. Zaoszczędźcie Państwo koszty utrzymując pożądaną temperaturę potraw w szybki i efektywny sposób dzięki profesjonalnemu garnkowi do zup. Profesjonalny garnek do zup RCST-9400 firmy Royal Catering urzeka przy tym swoim intuicyjnym i bardzo łatwym sposobem obsługi. Jeszcze dzisiaj zdecydujcie się Państwo na zakup korzystnego pod względem cenowym profesjonalnego garnka do zup RCST-9400 firmy Royal Catering. Nie może się bez niego obejść żaden profesjonalny restaurator czy kucharz!

Zbiornik ze stali nierdzewnej

Wyjmowany wkład garnka do zup RCST-9400 firmy Royal Catering wykonany jest z najwyższej jakości stali szlachetnej, a tym samym w skuteczny sposób chroniony przed korozją i bardzo łatwy w czyszczeniu. Ta najwyższej jakości stal szlachetna jest bardziej odporna i dzięki temu zapewnia dużą trwałość zakupionego przez Państwa profesjonalnego garnka do zup. Garnek do zup RCST-9400 firmy Royal Catering urzeka przy tym swoim wyglądem i jakością.

Jeszcze dziś zdecydujcie się Państwo na zakup profesjonalnego garnka do zup RCST-9400 firmy Royal Catering. Kupując ten profesjonalny garnek do zup nabywają Państwo oszczędne i wykonane z najlepszej jakości materiałów profesjonalne urządzenie o najwyższej wypróbowanej jakości zgodnej z niemieckimi standardami.

Firma Royal Catering oferuje korzystne pod względem cenowym urządzenia kuchenne przeznaczone do profesjonalnych zastosowań w gastronomii. Wszystkie urządzenia wykonane zostały z zachowaniem wysokich niemieckich standardów jakościowych i są doskonale przygotowane, aby sprostać codziennym wymogom związanym z intensywnym użytkowaniem w przemyśle gastronomicznym. Firma Royal Catering przykłada szczególną wagę do stosowania najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu urządzenia są nie tylko trwałe, lecz dają się również łatwo i szybko czyścić. Praktyczne dodatkowe akcesoria, jak na przykład programator zegarowy czy urządzenia śledzące przebieg pracy dodatkowo ułatwiają obsługę urządzeń gastronomicznych. Przy projektowaniu urządzeń zwraca się również stale uwagę na to, by ich obsługa była intuicyjna i aby nie było konieczne długie studiowanie instrukcji obsługi urządzeń kuchennych firmy Royal Catering.

Nasze urządzenia posiadają Deklarację Zgodności CE
- wymaganą przez Sanepid
Model RCST-9400
Nr katalogowy 1149
Stan artykułu Nowy
Napięcie wejściowe 230 V, 1-fazowe
Moc 400 W
Częstotliwość 50 Hz
Pojemność 10 litrów
Wymiary (DxSxW) 37 x 33 x 35 cm
Waga 4,9 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 37 x 36 x 38,5 cm
Waga wysyłki 5,8 kg

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Warnik do wody Royal Catering RCWK 15L

Zaparzacz ze stali nierdzewnej, warnik do wody 15 litrów

279,00 zł Dostawa gratis
Warnik do wody Royal Catering RCWK 40L

Zaparzacz ze stali nierdzewnej, warnik do wody 40 litrów

439,00 zł Dostawa gratis
Warnik do wody Royal Catering RCWK 20L

Zaparzacz ze stali nierdzewnej, warnik do wody 20 litrów

315,00 zł Dostawa gratis
Warnik do wody Royal Catering RCWK 30L

Zaparzacz ze stali nierdzewnej, warnik do wody 30 litrów

355,00 zł Dostawa gratis

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.