99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Grille pionowe

Grille pionowe to niezastąpiony sprzęt w restauracjach, barach szybkiej obsługi, lokalach z przekąskami, firmach cateringowych, a także domowych kuchniach. Uniwersalne urządzenia marki Royal Catering doskonale sprawdzają się jako opiekacze do szaszłyków, kebaba, kurczaka, ryb, warzyw oraz innych dań i dodatków. Oferowane modele różnią się m.in. pojemnością i mocą, co sprawia, że użytkownik wybierze rożen pionowy idealnie dostosowany do swoich oczekiwań. Czytaj więcej Bezpieczeństwo eksploatacji i wydajność są cechami, które świetnie charakteryzują grille pionowe. Modele wyposażono w drzwiczki z hartowanego szkła z nienagrzewającą się rączką. Opiekacz do szaszłyków niezależnie od modelu szybko osiąga wybraną temperaturę, pozwala również zredukować moc, aby wolniej opiekać żywność. Sprzęt dysponuje opcją timer. Ze względu na uniwersalne rozmiary prezentowane wyposażenie gastronomiczne pasuje do praktycznie każdej kuchni.
Cechą, która wyróżnia grille pionowe Royal Catering, jest bogaty zestaw akcesoriów z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Dzięki nim opiekacz można dopasować do rozmaitych potraw. Zależnie od wariantu komplet obejmuje np. szpikulce do szaszłyków, rożen z widełkami, specjalny uchwyt do ryb złożony z dwóch części i tace do wygodnego podsmażania warzyw.

3 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący

3 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący