99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Jajowary

Jajowary marki Royal Catering stworzono z myślą o użytku w bufetach, restauracjach, barach oraz firmach cateringowych. Ten profesjonalny sprzęt gastronomiczny sprawi, że gotowanie jajek stanie się procesem łatwym, wygodnym i bardzo bezpiecznym. Dzięki przemyślanym rozwiązaniom technologicznym oraz zastosowaniu nowoczesnych podzespołów, urządzenia oferowane przez sklep emaks.pl cieszą się wielkim uznaniem wśród użytkujących je osób. Czytaj więcej Sercem każdej z maszyn jest wydajny termostat, który błyskawicznie podgrzewa wodę do wskazanej temperatury. Jej utrzymanie na określonym poziomie to zasługa automatycznego termostatu. Natomiast bezpieczeństwo podczas pracy i ochronę przed przegrzaniem zapewnia wysokiej klasy bezpiecznik termiczny. Regulacja wartości ciepła odbywa się za pomocą precyzyjnego, plastikowego pokrętła.

Profesjonalne jajowary Royal Catering stworzone zostały ze stali szlachetnej. Materiał ten wykazuje dużą odporność na korozję, uszkodzenia mechaniczne, a także trwałe zabrudzenia. Nie wchodzi też w reakcję z żywnością, przez co jest całkowicie bezpieczny dla zdrowia. Szukasz idealnego urządzenia do gotowania jajek? Skorzystaj z oferty sklepu emaks.pl.

1 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący