99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Krajalnice, wilki do mięsa, szatkownice, piły, otwieracze

Sklep emaks.pl oferuje wilki do mięsa, krajalnice do owoców, krajalnice do warzyw, krajalnice do cebuli, szatkownice, piły do kości oraz otwieracze do puszek. Wymienione artykuły marki Royal Catering charakteryzuje wytrzymała konstrukcja, a także wykonanie z solidnych materiałów (głównie ze stali szlachetnej). Czytaj więcej Prezentowane wilki do mięsa sprawdzą się zarówno w profesjonalnej gastronomii, jak i domowych kuchniach. Pozwalają mielić wiele rodzajów mięsa w bardzo wydajny sposób. Każdy proponowany przez nas wilk do mięsa charakteryzuje wysoka moc. Oferowane wilki do mięsa posiadają zestaw akcesoriów, w którym znajdują się m.in. ostre noże, sitka o różnych średnicach, a także szarpak (w wybranych modelach). Urządzenie takie jak wilk do mięsa cechuje się łatwością mycia oraz bezpieczeństwem eksploatacji.

Nasz sklep posiada również w swoim asortymencie solidny otwieracz do puszek, który powinien znajdować się na wyposażeniu każdej firmy gastronomicznej. Stołowy otwieracz do puszek charakteryzuje się stabilnością, ponieważ można go zamontować do blatu. Pionowe otwieracze do puszek zajmują mało miejsca dzięki swojej przemyślanej i zwartej konstrukcji.

W tej kategorii znajdują się, oprócz sprzętów typu wilk do mięsa, również różnego rodzaju ręczne, proste w obsłudze krajalnice: m.in. krajalnica do cebuli, krajalnica do owoców, krajalnica do warzyw (w kilku wariantach) oraz elektryczne szatkownice i piły do kości. Artykuły te znacznie ułatwiają przygotowanie dań praktycznie w każdej kuchni.

Produktów od 1 do 12 z 31

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

   

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 12 z 31

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2
 3. 3

   

Ustaw kierunek malejący