99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Lodówki na napoje

Lodówki na napoje to niezbędne wyposażenie wielu lokali gastronomicznych oraz sklepów spożywczych. Chłodziarki Royal Catering pozwalają nie tylko utrzymywać w niskiej temperaturze np. soki, wodę mineralną, gazowane napoje, piwo, ale również atrakcyjnie prezentować asortyment dzięki iluminacji LED. Urządzenia w tej kategorii są dostępne w różnych wariantach wielkościowych, które idealnie dopasujesz do potrzeb swojej firmy. Czytaj więcej Oferowane w sklepie emaks.pl lodówki na napoje charakteryzują się solidną budową m.in. ze stali malowanej proszkowo i nierdzewnej. Zastosowano w nich nowoczesne rozwiązania, takie jak np. cyfrowe termostaty, oraz wysokiej jakości komponenty. Proponowane chłodziarki gastronomiczne dysponują regulacją temperatury, która jest precyzyjnie podtrzymywana.

Praktyczne rozwiązania to priorytet dla projektantów sprzętu gastronomicznego marki Royal Catering. Dlatego lodówki na napoje wyposażono w przesuwne lub zamocowane na zawiasach drzwi z zamkiem, który zapobiega otwarciu chłodziarki przez niepowołane osoby. W każdym z modeli znajdują się półki pozwalające estetycznie rozmieścić butelki, kartoniki i puszki.

9 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący

9 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący