99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Mikser spiralny Royal Catering RCSM-20L

Nr katalogowy: 1509

Krótki opis:

Mikser spiralny Royal Catering RCSM-20L ze stałą dzieżą sprawdzi się podczas wyrabiania ciast ciężkich, np. do pizzy czy na pierogi. Swoje zastosowanie znajdzie w piekarniach, restauracjach, hotelach itp. Wszystkie elementy, mające kontakt z żywnością, wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Misa o pojemności 20 l oraz spiralne mieszadło obracają się z różną prędkością. Zabezpieczająca osłona wyposażona jest w automatyczny mechanizm wyłączenia pracy, załączający się po jej podniesieniu. Maszyna posiada 4 gumowe, antypoślizgowe nóżki stabilizujące ją w trakcie działania.

Cechy:

 • Zastosowanie wytrzymałych elementów ze stali nierdzewnej umożliwiające wyrabianie ciast ciężkich na pizzę, pierogi, chleb itp.
 • Różna prędkość obracania dzieży i mieszadła zapewniająca dokładne mieszanie oraz uzyskanie jednolitej masy
 • Osłona z automatycznym wyłącznikiem po podniesieniu wyłącza urządzenie zwiększając bezpieczeństwo podczas dodawania składników
 • Antypoślizgowe, gumowe nóżki stabilizujące urządzenie podczas pracy

Dostępność: W magazynie

Wysyłka: Natychmiastowa, czas dostawy ok. 1-2 dni robocze

2 799,00 zł Dostawa gratis
Mikser spiralny Royal Catering RCSM-20L
Ładowanie 3D....

Royal Catering

Mikser spiralny Royal Catering RCSM-20L to profesjonalne urządzenie wykorzystywane do wyrabiania i ugniatania znacznej ilości tzw. ciast ciężkich, np. na pizzę, pierogi, chleb itp. Cechuje go duża moc działania, dzięki czemu wszystkie składniki są precyzyjnie, energicznie i starannie mieszane.

Elementy mające kontakt z żywnością wykonane zostały ze stali nierdzewnej. Dzieża, o średnicy 35 cm, przymocowana jest do urządzenia na stałe, a jej pojemność wynosi 20 litrów. Mieści się w niej 8 kg samej mąki oraz inne niezbędne składniki do ciasta. Spiralne mieszadło pozwala dokładnie wyrobić składniki oraz zebrać pozostałości masy i mąki osadzone na brzegach dzieży.

Misa, jak również mieszadło obracają się w różnym tempie. Prędkość obrotowa dzieży wynosi 15 obr./min., a spirali 185 obr./min. Mikser działa z mocą 750 W i umożliwia uzyskanie gładkiego, jednolitego ciasta w krótkim czasie.

Dodatkowo maszyna wyposażona jest w osłonę bezpieczeństwa z automatycznym wyłącznikiem napędu, który załącza się w przypadku podniesienia jej (podczas działania miksera). Osłona zabezpiecza dłonie użytkownika przed kontaktem ze spiralą, a jej budowa pozwala na swobodne dodawanie składników takich jak np. mąka, mleko itp.

Na spodzie oferowanego produktu znajdują się cztery gumowe, antypoślizgowe nóżki stabilizujące go na powierzchni roboczej w trakcie pracy. Dodatkową ich zaletą jest również tłumienie wibracji wywołanych przez obracające się elementy.

Prezentowany model miksera ze stałą dzieżą RCSM-20L charakteryzuje wytrzymałość i wydajność. Dzięki znacznej wielkości misy doskonale sprawdzi się w profesjonalnym użytku w piekarniach, hotelach, restauracjach i innych tego typu miejscach.

Nasze urządzenia posiadają Deklarację Zgodności CE
- wymaganą przez Sanepid
Model RCSM-20L
Nr katalogowy 1509
Stan artykułu Nowy
Materiał dzieży i mieszadła Stal szlachetna
Napięcie wejściowe 230 V
Moc 750 W
Pojemność dzieży 20 l
Średnica dzieży 35 cm
Max. ilość mąki w dzieży 8 kg
Prędkość obrotowa mieszadła 185 obr./min.
Prędkość obrotowa dzieży 15 obr./min.
Wymiary (DxSxW)69 x 38 x 73 cm
Waga70 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)73,5 x 43,5 x 85 cm
Waga wysyłki87 kg

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.