99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Nadziewarka do kiełbas Royal Catering RCWF-3L-H

Nr katalogowy: 1504

Krótki opis:

Nadziewarka do kiełbas Royal Catering RCWF-3L-H jest urządzeniem przeznaczonym do produkowania swojskich kiełbas. Ze względu na pojemność cylindra, wynoszącą 3 litry, dobrze nadaje się do np. zakładów przetwórstwa mięsnego, firm cateringowych, gospodarstw agroturystycznych, domowych kuchni itd. Zastosowanie stali szlachetnej sprawiło, że maszynę cechuje wysoka odporność na korozję i łatwość w utrzymaniu jej w czystości. Cztery lejki, każdy o odmiennej średnicy, zapewniają uzyskanie wędliny różnej grubości. Za sprawą dwustopniowej przekładni, proces napełniania może odbywać się w dwóch prędkościach. Dzięki ergonomicznej korbie i mocnej konstrukcji nadziewarka charakteryzuje się dużą stabilnością.

Cechy:

 • Dwustopniowa przekładnia i korba o ergonomicznym kształcie zapewniające łatwość w obsłudze
 • Lejki, każdy z inną średnicą, umożliwiające wyprodukowanie kiełbas o odmiennych grubościach
 • Zastosowanie stali szlachetnej chroniącej przed procesem korozji
 • Wykorzystanie silikonowej uszczelki na tłoku zapobiegającej wyciekaniu farszu ze zbiornika
 • Przechylanie cylindra na boki upraszczające jego napełnianie, opróżnianie i mycie

Dostępność: W magazynie

Wysyłka: Natychmiastowa, czas dostawy ok. 1-2 dni robocze

579,00 zł Dostawa gratis
Napełniacz do kiełbas Royal Catering RCWF-3L-H 3L
Ładowanie 3D....

Royal Catering

Nadziewarka do kiełbas RCWF-3L-H marki Royal Catering jest profesjonalnym produktem służącym do wytwarzania swojskiej kiełbasy. Dzięki urządzeniu artykuł spożywczy uzyska równomierny kształt na całej jego długości. Maszyna swoje zastosowanie odnajdzie nie tylko w przedsiębiorstwach zajmujących się przetwórstwem mięsa, ale także w firmach cateringowych, gospodarstwach agroturystycznych, domowych kuchniach oraz przydomowych wędzarniach.

Prezentowaną nadziewarkę stworzono z wysokiej jakości stali szlachetnej, która skutecznie chroni ją przed korozją. Napełniacz cechuje się solidnością i dokładnym wykonaniem, co sprawia, że nadaje się do długotrwałej eksploatacji.

Oferowany sprzęt ma pojemność wynoszącą 3 litry. W celu jego wykorzystania należy otworzyć, a następnie wyjąć lub przechylić cylinder. Taka konstrukcja napełniacza pozwala na uzupełnienie go farszem w sposób ręczny lub przez podstawienie go bezpośrednio pod wilk do mięsa. Urządzenie sprawdzi się w użyciu zarówno przez osoby praworęczne, jak i leworęczne.

Maszynę wyposażono w cztery lejki o średnicach: 16, 22, 32, 38 mm. Zapewniają one dowolność w wyborze grubości kiełbasy. Rurki napełniające, o długości 18 cm, zostały wykonane ze stali szlachetnej, podobnie jak inne elementy. Ich wymiar pozwala nawlec jelito tak, aby jednorazowo wyprodukować wędlinę znacznej długości. Wymiana lejka jest szybka i prosta, ponieważ wystarczy go wkręcić lub wykręcić.

Produkt posiada trwałą, 2-stopniową przekładnię, co sprawia, że proces napełniania można przeprowadzać w dwóch odmiennych prędkościach, które ułatwiają płynne opadanie i podnoszenie tłoka. Wszystkie elementy cechują się dużą wytrzymałością.

Korba, o ergonomicznym kształcie, pozwala efektywnie przenosić siłę nacisku. Solidna konstrukcja wpływa na znaczną stabilność urządzenia, a gumowe nóżki zapobiegają ślizganiu się maszyny po blacie. Tłok wyposażono w silikonową uszczelkę o średnicy zewnętrznej 13 cm, która chroni przed wyciekaniem farszu z cylindra.

Czyszczenie napełniacza jest proste, ponieważ wszystkie jego miejsca są łatwo dostępne. Dodatkowo, cylinder można wyjąć i umyć osobno. Gładka powierzchnia ze stali szlachetnej także wpływa na zachowanie higienicznej czystości. Tłok posiada wentyl odpowietrzający.

Marka Royal Catering proponuje również, oprócz modelu RCWF-3L-H, nadziewarki do kiełbas o innych pojemnościach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasze urządzenia posiadają Deklarację Zgodności CE
- wymaganą przez Sanepid
ModelRCWF-3L-H
Numer katalogowy1504
Stan artykułuNowy
MateriałStal szlachetna
Pojemność cylindra3 litry
Średnica i wysokość cylindra 14 x 20 cm
Wymiary (DxSxW)24 x 30 x 50,8 cm
Waga 8,3 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)58 x 37 x 31,5 cm
Waga wysyłki10,6 kg

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.