99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Płyty grillowe gazowe, maszyny do hamburgerów

Gazowe płyty grillowe wyprodukowano z wysokiej jakości stali nierdzewnej oraz żeliwa. Idealnie nadają się do profesjonalnego zastosowania w małej i dużej gastronomii. W naszym asortymencie znajdują się zarówno grille na gaz ziemny, jak i gaz LPG. Mamy także do zaoferowania lava-grille w korzystnych cenach.
Czytaj więcej Gastronomiczne grille gazowe sprawdzą się również w domowych kuchniach. Nadają się do przyrządzania dań mięsnych, warzywnych i jajek. Maszyny charakteryzują się dużą wydajnością oraz użyciem termostatów, dzięki którym można z łatwością ustawić i kontrolować odpowiednią temperaturę. Prezentowane grille gazowe gastronomiczne są proste w utrzymaniu czystości, co stanowi znaczący atut w pracy z żywnością.

Każdy grill gazowy, proponowany przez nas, cechuje się wykorzystaniem energooszczędnego systemu grzejnego. Zastosowanie do budowy stali szlachetnej zapewnia dużą wytrzymałość sprzętu na uszkodzenia mechaniczne. Za sprawą jej użycia grill gazowy jest również łatwy w zachowaniu czystości.

W asortymencie naszego sklepu znajdują się też maszyny do hamburgerów. Ich aluminiowa konstrukcja charakteryzuje się wytrzymałością. Elementy mające kontakt z produktami spożywczymi wykonano z solidnej stali szlachetnej. Każda maszyna do hamburgerów formuje równej wielkości kotlety z mięsa, ryb i warzyw.

Prezentowane maszyny do hamburgerów dobrze sprawdzą się w wielu zakładach gastronomicznych. Cechują się prostą, manualną obsługą (za pomocą korby) oraz łatwym utrzymaniem ich w czystości. Maszyna do hamburgerów znacznie usprawnia proces przygotowywania dań zarówno mięsnych, jak i wegetariańskich.

4 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący

4 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący