99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Płyta grzewcza Royal Catering RCHP-500G szklana 1/1GN

Nr katalogowy: 1531

Krótki opis:

Elektryczna taca grzewcza RCHP-500G marki Royal Catering służy do podgrzewania pojemników GN oraz naczyń. Potrawy serwowane w takiej zastawie dłużej zachowują ciepło i świeżość. Mata grzewcza zapewnia równomierne rozprowadzenie temperatury (w zakresie od 30 do 85 °C). Sprzęt wykonany został ze stali szlachetnej, a blat – z hartowanego szkła. Dużym ułatwieniem są boczne rączki do przenoszenia. Gastronomiczna płyta grzewcza sprawdzi się w restauracjach, bufetach, stołówkach i innych miejscach związanych z branżą HoReCa.

Cechy:

 • Łagodne i skuteczne podgrzewanie np. pojemnika GN 1/1 oraz zastawy kuchennej
 • Wydajny system grzejny (termostat)
 • Mata grzewcza równomiernie rozprowadza ciepło
 • Regulacja temperatury w zakresie od 30 do 85 °C
 • Wskaźnik sygnalizujący gotowość do pracy
 • Płyta Royal Catering umożliwia jednoczesne podanie potraw o różnym czasie gotowania
 • Szeroki zakres zastosowania – do wykorzystania w branży hotelarskiej, restauracyjnej, cateringowej

Dostawa: za 5 tygodni

299,00 zł Dostawa gratis
Płyta grzewcza Royal Catering RCHP-500G szklana
Ładowanie 3D....

Royal Catering

Gastronomiczna płyta grzewcza Royal Catering RCHP-500G

W restauracjach, bufetach, stołówkach (i innych miejscach związanych z branżą HoReCa) ważne jest jednoczesne serwowanie zamówionych dań. Muszą być one ciepłe i świeże. Gastronomiczna płyta grzewcza równomiernie podgrzewa naczynia, dzięki czemu podawane w nich posiłki mają optymalną temperaturę. Model RCHP-500G, podobnie jak pozostałe podgrzewacze do naczyń marki Royal Catering, wyróżnia się niezawodnością, solidną konstrukcją i długą żywotnością.

Elektryczna taca grzewcza Royal Catering RCHP-500G – charakterystyka

Solidna konstrukcja ze stali szlachetnej sprawia, że sprzęt od Royal Catering jest odporny na zarysowania, obicia, wgniecenia i inne uszkodzenia mechaniczne. Dzięki 4 gumowym, antypoślizgowym nóżkom płyta grzewcza nie przesuwa się po powierzchni roboczej.

Pokrętło w modelu RCHP-500G

Mata grzewcza (umieszczona pod blatem) zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła na całej powierzchni płyty. Temperaturę, w modelu RCHP-500G, reguluje się za pomocą wygodnego pokrętła (w zakresie od 30 do 85 °C). Specjalny wskaźnik sygnalizuje gotowość urządzenia do pracy.

Powierzchnia grzewcza (wymiary: 53 x 32,5 cm) umożliwia jednoczesne podgrzanie kilku talerzy. Do jej wymiaru pasuje np. pojemnik GN 1/1. Płyta wykonana została ze szkła hartowanego, dzięki czemu łatwo utrzymać ją w czystości. Wystarczy wilgotna szmatka i delikatny detergent.

Uchwyt transportowy

Uchwyty do transportu (umieszczone po bokach) gwarantują sprawne przenoszenie podgrzewacza do talerzy. Oferowana płyta kuchenna waży zaledwie 4,4 kg, co dodatkowo zwiększa jej mobilność.

Szeroki zakres zastosowania – taca gastronomiczna została stworzona z myślą o podgrzewaniu pojemników GN. Umożliwia również utrzymanie ciepła dań przechowywanych w zastawie kuchennej (talerzach, wazach, sosjerkach itp.).

Elektryczna taca grzewcza marki Royal Catering sprawdzi się w branży cateringowej. Może być wykorzystywana podczas imprez, na których serwuje się potrawy w formie szwedzkiego stołu. Jest niezastąpiona w restauracjach, bufetach, stołówkach i wszędzie tam, gdzie liczy się jednoczesne podanie ciepłych dań. Płyta grzewcza RCHP-500G usprawnia pracę i podnosi jej komfort.

UWAGA!
Ukazane na ilustracjach naczynia nie wchodzą w zakres dostawy.

Nasze urządzenia posiadają Deklarację Zgodności CE
- wymaganą przez Sanepid
Model RCHP-500G
Nr katalogowy 1531
Stan artykułu Nowy
Moc 260 W
Napięcie 230 V / 50 Hz
Materiał Obudowa – stal szlachetna
Powierzchnia grzejna – szkło hartowane
Zakres regulacji temperatury od 30 do 85°C
Wymiary (DxSxW) 37 x 56,5 x 7,2 cm
Waga 4,4 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW) 44 x 60 x 14 cm
Waga wysyłki 5,5 kg

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.