99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Warniki do wody i do zup

Sklep emaks.pl posiada w swoim asortymencie warniki do wody (zaparzacze do wody) i garnki do zup (sprzedawane również pod nazwą warniki do zup). Prezentowane urządzenia dobrze sprawdzą się w profesjonalnej eksploatacji w różnego rodzaju zakładach gastronomicznych, hotelach i innych tego typu miejscach. Nasze warniki do wody wykonano ze stali szlachetnej, co zapewnia im wytrzymałość na uszkodzenia. Zaparzacze do wody charakteryzuje także łatwość utrzymania ich w higienicznej czystości.
Czytaj więcej Każdy oferowany warnik do wody charakteryzuje się wydajnym elementem grzewczym. Klienci mogą dobrać warnik do wody o odpowiedniej mocy i pojemności, w zależności od swoich potrzeb. Zaparzacz do wody cechuje się optymalnymi rozmiarami. Jeden z większych modeli pozwala jednorazowo zalać ponad dwieście filiżanek. Każdy warnik do wody wyposażono w zewnętrzny wskaźnik poziomu napełnienia, dający komfort obsługi. Zaparzacz do wody to sprzęt, który znacznie ułatwi przygotowanie gorących napojów dla dużej liczby gości.

Nasza oferta obejmuje nie tylko warniki do wody, ale również tak praktyczne urządzenia jak warniki do zup. Umożliwiają one długotrwałe utrzymanie ciepła zup, sosów oraz innych potraw jednogarnkowych.

Produktów od 1 do 12 z 13

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

   

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 12 z 13

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

   

Ustaw kierunek malejący