99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Napęd do bramy garażowej MSW GD-800

Nr katalogowy: 6031

Krótki opis:

Napęd do bramy garażowej MSW GD-800 to produkt skierowany do właścicieli garaży z bramami segmentowymi. Urządzenie wyposażono w silnik o mocy 250 W, który pozwala uzyskać prędkość otwierania/zamykania 16 cm na sekundę. Zintegrowane oświetlenie halogenowe zapewnia wygodny wjazd do garażu. Napęd posiada funkcję automatycznego zatrzymania drzwi garażowych, gdy pod nimi znajduje się jakiś przedmiot. Zestaw zawiera dwa piloty o maksymalnym zasięgu do 30 m.

Cechy:

 • Łatwy wjazd do garażu po zmierzchu za sprawą oświetlenia halogenowego
 • Cicha oraz sprawna praca z wykorzystaniem paska zębatego
 • Zdalna obsługa bramy za pomocą pilota (2 sztuki w zestawie)

Dostępność: W magazynie

Wysyłka: Natychmiastowa, czas dostawy ok. 1-2 dni robocze

675,00 zł Dostawa gratis
Napęd do bramy garażowej MSW GD-800 N
Ładowanie 3D....

MSW Motor Technics

Napęd do bramy garażowej MSW GD-800

Wytrzymały, cichy, a zarazem bezpieczny – to cechy charakterystyczne produktu od MSW. Oferowany napęd do bramy garażowej (model GD-800) zaprojektowano z myślą o właścicielach garaży z drzwiami segmentowymi. W zestawie, oprócz napędu ze zintegrowanym oświetleniem halogenowym, znajdują się dwa piloty umożliwiające mobilną obsługę bramy.

Automat do drzwi garażowych MSW GD-800 – cechy

Silnik o mocy 250 W jest bardzo oszczędny, w trybie Stand-by zużywa mniej niż 4 W. Siła uciągu napędu do drzwi garażowych GD-800 wynosi 800 N. Urządzenie uzyskuje prędkość podnoszenia lub opuszczania segmentów wynoszącą 16 centymetrów na sekundę. Pasek zębaty (z tworzywa) zapewnia szybkie oraz ciche otwieranie/zamykanie bramy garażowej.

Pomocnicze funkcje umożliwiają nie tylko sprawne podnoszenie lub opuszczanie bramy garażowej MSW, ale zwiększają wygodne jej użytkowanie:

 • Automatyczne zatrzymanie w momencie, gdy pod drzwiami garażowymi znajdzie się jakiś przedmiot. Funkcja zapewnia bezpieczeństwo m.in. dla wjeżdżającego samochodu lub domownika przechodzącego pod zamykającą się bramą.
 • Opcja Soft Start / Stop pozwala łagodnie rozpocząć oraz zakończyć opuszczanie i podnoszenie drzwi garażowych.

Oświetlenie halogenowe wbudowane zostało w obudowę napędu do bram segmentowych. Podczas podnoszenia się drzwi, żarówka zaświeca się automatycznie, co jest szczególnie pomocne wieczorami oraz nocą. Cyfrowy wyświetlacz ułatwia obsługę oraz programowanie automatu do bramy garażowej GD-800.

Piloty (2 sztuki) mają zasięg do 30 metrów. Dzięki temu, kierowca może wygodnie otworzyć lub zamknąć bramę garażową niezależnie od warunków atmosferycznych. Oszczędza w ten sposób czas, nie wychodząc za każdym razem z pojazdu. Każdy pilot posiada stały kod i obsługuje 4 pojedyncze bramy.

Napęd do bramy garażowej GD-800 to doskonałe rozwiązanie w przypadku paneli składających się segmentowo. Za sprawą 2 pilotów możliwa jest wygodna, zdalna obsługa drzwi garażowych. Automat nie tylko pracuje cicho, ale również zwiększa bezpieczeństwo użytkowania. Posiada oświetlenie halogenowe, które załącza się automatycznie przy otwieraniu bramy. Model od MSW pozwala sprawnie otwierać i zamykać bramy garażowe.

Montaż napędu do bramy segmentowej MSW

Zapewniamy usługę instalacji naszego napędu bramy segmentowej, która obejmuje teren całej Polski. Dysponujemy doświadczoną ekipą specjalistów, doskonale znających nasz produkt i gwarantujących najwyższą solidność i jakość wykonania usługi.

Cena montażu napędu bramy garażowej wynosi 250 zł + 23% VAT.

Bezpłatny dojazd do miejscowości leżących do 100 km od Zielonej Góry!

Opłata za dojazd do dalszych miejscowości wynosi 1 zł + 23% VAT za 1 km. Będzie naliczona wyłącznie za ilość kilometrów ponad odległość darmowego dojazdu.

Aby zlecić wykonanie usługi i uzgodnić wszelkie niezbędne szczegóły, prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży: info@emaks.pl lub +48 68 381 70 70. Zapraszamy!

ModelGD-800
Nr katalogowy6031
Stan artykułu Nowy
Napięcie 230 V / 50 Hz
Moc250 W
Tryb Stand-by < 4 W
Napięcie zasilania silnika napędowego 24 V
Maksymalna siła uciągu800 N
Częstotliwość pilota 433,92 MHz
Automatyczne oświetleniePrzy otwieraniu bramy
Prędkość opuszczania / podnoszenia16 cm / s
Napęd Pasek zębaty
Materiał prowadnicStal galwanizowana
Funkcje Auto-Stop i Soft Start / StopTak
Zakres temperatury roboczej od -25 do +55 °C
Wymiary (DxSxW)20 x 35 x 16 cm
Waga12,8 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)24,5 x 85 x 23 cm
Waga wysyłki13,9 kg

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.