99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Narzędzia blacharskie

Narzędzia blacharskie, które znajdują się w ofercie sklepu emaks.pl to wysokiej jakości asortyment cenionej, niemieckiej marki MSW Motor Technics. Wśród dostępnych tu produktów znajdują się nowoczesne zgrzewarki typu spotter oraz specjalistyczne narzędzia i akcesoria do wyciągania wgnieceń karoserii samochodowych. Szukasz skutecznego młota ślizgowego, funkcjonalnych podkładek, haków lub drutów falistych? Zapoznaj się z naszymi propozycjami. Czytaj więcej Spottery od MSW charakteryzują się zaawansowanymi rozwiązaniami technologicznymi. Ich działanie wspierane jest przez układy mikroczipów i czujników najnowszej generacji. Dzięki temu użytkownik może szybko i precyzyjnie określić parametry pracy maszyny, dostosowując je do własnych potrzeb. Zgrzewarki znajdujące się w tej kategorii (zależnie od modelu) dysponują dodatkowymi funkcjami oraz zróżnicowanym prądem wyjściowym.

Akcesoria do prostowania karoserii współpracujące ze spotterami są narzędziami blacharskimi bardzo łatwymi w obsłudze i stanowią gwarancję niezawodności. Podczas ich eksploatacji nie jest wymagane używanie dużej siły fizycznej, zaś skuteczność potwierdziło już wielu specjalistów zajmujących się blacharstwem. Skorzystaj z oferty sklepu emaks.pl.

Produktów od 1 do 12 z 13

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

   

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 12 z 13

na stronę
Strona:
 1. 1
 2. 2

   

Ustaw kierunek malejący