99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Pakowarki próżniowe komorowe

Pakowarki próżniowe marki MSW to urządzenia służące do hermetyzacji suchych produktów spożywczych, świeżej żywności, płynów, substancji chemicznych, kosmetyków, środków farmaceutycznych, dokumentów, części elektronicznych itp. Prezentowany sprzęt może być używany m.in. w sklepach, hotelach, marketach, laboratoriach, biurach, a także w gospodarstwach domowych. Czytaj więcej Urządzenia do pakowania próżniowego charakteryzują się obszernością komory, przez co da się używać ich względem przedmiotów o różnych kształtach i rozmiarach. Szeroka listwa zgrzewająca sprawia, że opakowania w postaci worków lub folii zamykane są bardzo szczelnie, zaś dzięki wydajnej pompie praca przebiega szybko i sprawnie. Cyfrowy panel sterowniczy pozwala określić temperaturę, a także zakres czasu próżni oraz zakres czasu zgrzewania.

Przeźroczysta pokrywa umożliwia bezpośrednią obserwację procesu pakowania, natomiast wciśnięcie wyłącznika bezpieczeństwa natychmiast przerwie działanie maszyny. Pakowarki komorowe od MSW wykonane zostały z trwałych materiałów takich jak stal szlachetna. Charakteryzuje się ona odpornością na korozję, uszkodzenia mechaniczne w postaci wgnieceń i zadrapań. Ponadto nie jest podatna na trwałe zabrudzenia. Asortyment oferowany przez sklep emaks.pl to sprzęt, który służył będzie przez długie lata.

2 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący

2 produkt(ów)

na stronę

   

Ustaw kierunek malejący