99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
emaks.pl - wielobranżowy sklep internetowy dla profesjonalistów tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 8:00 - 16:00

emaks.pl

Młotowiertarka MSW BOH-1800 800 OBR./MIN 6J

Nr katalogowy: 6042

Krótki opis:

Czterofunkcyjna młotowiertarka marki MSW umożliwia: wiercenie bez udaru, wiercenie z udarem, kucie (sam udar), a także pozycjonowanie dłuta (w trybie kucia). Model BOH-1800 charakteryzuje się solidną konstrukcją i dużą wytrzymałością na przeciążenia, dlatego nadaje się do wieloletniej eksploatacji w firmach remontowo-budowlanych, zakładach produkcyjnych oraz przemysłowych. Ergonomiczna konstrukcja i dodatkowa rękojeść zapewniają wygodną pracę niemal w każdej pozycji. Uchwyt narzędziowy SDS-PLUS pozwala na szybką wymianę wierteł, które stabilnie trzymają się w otworze.

Cechy:

 • Wydajność – silnik o mocy 1800 W
 • Ergonomia – dodatkowa rękojeść, uchwyt SDS-PLUS
 • Uniwersalność – 4 funkcje
 • Dodatkowe akcesoria – dłuto, szpicak, 3 wiertła itd.
 • Odporność na uszkodzenia mechaniczne – solidna obudowa
 • Długa żywotność – komponenty najwyższej jakości

Dostawa: za 10 tygodni

349,00 zł
Młotowiertarka MSW BOH 1800W 7J
Ładowanie 3D....

MSW Motor Technics

Wielofunkcyjna młotowiertarka MSW BOH-1800

Model BOH-1800 niemieckiej marki MSW został stworzony z myślą o profesjonalnym wykorzystaniu w ramach prac remontowo-budowlanych, przemysłowych, produkcyjnych itd. Młotowiertarka wyposażona została w 4 funkcje, które zwiększają zakres jej zastosowania. Ergonomiczne rozwiązania konstrukcyjne, duża niezawodność oraz komponenty najwyższej jakości sprawiają, że opisywany produkt to sprzęt na długie lata. Jego dodatkowymi zaletami są: atrakcyjna cena i nowoczesny design.

Młotowiertarka MSW BOH-1800 z uchwytem SDS-PLUS – charakterystyka

Wydajna praca możliwa jest dzięki silnikowi o mocy 1800 W oraz sile udarowej wynoszącej 6 J. Warte podkreślenia są również takie parametry jak: prędkość obrotu wiertła (800 obr./min), a także częstotliwość udarowa.

Ergonomiczna konstrukcja zapewnia komfortowe wiercenie / kucie / dłutowanie w każdej pozycji i niemal pod każdym kątem. Dodatkowa, obrotowa rękojeść w przedniej części czterofunkcyjnej młotowiertarki ułatwia odpowiednie przyłożenie i optymalną siłę nacisku.

Otwór SDS-PLUS, przystosowany do narzędzi z trzonem cylindrycznym, pozwala szybko i wygodnie wymienić wiertło, dłuto czy szpicak (wszystkie końcówki dołączone są do zestawu). Ochronę przed zakleszczeniem się wiertła zapewnia sprzęgło zabezpieczające.

Cztery tryby pracy sprawiają, że młotowiertarka marki MSW to uniwersalny, wielofunkcyjny sprzęt, który może być wykorzystywany w tak różnych branżach jak przemysł, produkcja czy usługi. Funkcje (ustawiane za pomocą dwóch przełączników) dostępne w modelu BOH-1800 to:

 • Wiercenie bez udaru – drewno, metale, tworzywa sztuczne
 • Wiercenie z udarem – beton, kamień, cegła
 • Kucie (sam udar) – dłutowanie bruzd, lekkie prace wyburzeniowe
 • Pozycjonowanie dłuta (w trybie kucia) – możliwość ręcznego ustawienia dłuta w dowolnej pozycji roboczej i jego zablokowania. Dzięki temu, w trakcie pracy/kucia, dłuto nie obraca się.

Dodatkowe akcesoria wydłużają żywotność sprzętu i obniżają koszty związane z eksploatacją. Komplet dostarczany jest w wygodnej, poręcznej walizce, w której znajdują się m.in. szpicak, dłuto, 3 wiertła, uchwyt narzędziowy, klucz, pojemnik ze samarem itd.

Urządzenie oferowane przez markę MSW zda egzamin zarówno w firmach produkcyjnych, usługowych czy remontowo budowlanych, jak i prywatnych warsztatach. Dzięki 4 funkcjom sprawdzi się podczas obróbki drewna, metali, tworzyw sztucznych oraz materiałów twardych (kamienia i betonu). Młotowiertarka BOH-1800 to solidny, wydajny sprzęt na każdą kieszeń.

Model BOH-1800
Nr katalogowy 6042
Stan artykułu Nowy
Moc 1800 W
Napięcie 230 V
Prędkość 800 obr. / min
Częstotliwość udarowa 4000 uderz. / min
Siła udaru 6 J
Maksymalna średnica wiercenia 36 mm
Uchwyt SDS-PLUS
Poziom mocy akustycznej 105 dB
Poziom ciśnienia akustycznego 94 dB
Wymiary (DxSxW)39 x 10 x 26 cm
Waga 6 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)44 x 34 x 15 cm
Waga wysyłki8,7 kg

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.