99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Targi Expo Welding

Nagroda dla STAMOS Welding Group

Mamy wielką przyjemność poinformować, że STAMOS Welding Group został laureatem Międzynarodowych Targów Spawalniczych ExpoWELDING, które odbyły się w Sosnowcu. Nasze stoisko targowe otrzymało od jury targów wyróżnienie za efektowną formę prezentacji.

Przez trzy targowe dni nasze stoisko odwiedziło kilka tysięcy klientów. Były to głównie osoby zajmujące się spawaniem w swojej codziennej pracy oraz właściciele firm działających na szeroko rozumianym rynku spawalniczym. Nawiązaliśmy wiele interesujących kontaktów handlowych oraz odbyliśmy niezliczoną ilość rozmów, podczas których mieliśmy okazję usłyszeć opinie na temat oferowanego przez nas sprzętu. Jak się okazało, szczególnie dużo emocji wzbudziła spawarka WELBACH Omega 500. Jest to urządzenie świetnie sprawdzające się w przemyśle i zakładach produkcyjnych o dużym wykorzystaniu technik spawania.

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszył się również konkurs przygotowany dla osób, które przyszły na nasze stoisko. Konkurs polegał na wymyśleniu sloganu reklamowego promującego markę STAMOS a główną nagrodą była spawarka STAMOS S-WIGMA 200P. Komisja konkursowa, która zebrała się trzeciego dnia targów, wyłoniła spośród setek propozycji najciekawsze hasło, które brzmi: „STAMOS - doskonała technologia, perfekcyjne wykonanie”. Jego autorem i jednocześnie laureatem konkursu został Pan Paweł Męcik z Łaz. Nagroda została wręczona na zakończenie trzeciego dnia targów ExpoWELDING.

Zapraszamy do obejrzenia reportażu zdjęciowego z naszego udziału w targach ExpoWELDING.

O marce STAMOS:
STAMOS Welding Group to niemiecka marka urządzeń spawalniczych obecna na polskim rynku już od 2007 roku. Misją jest zagwarantowanie wysokiej jakości i wydajności oraz zaoferowanie szerokiego wachlarza urządzeń, dopasowanych do oczekiwań klientów. Wyłącznym dystrybutorem STAMOS na obszarze Polski oraz całej Europy centralnej i wschodniej jest emaks spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. prowadząca sklep internetowy emaks.pl.