99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Sprzęt spawalniczy

 

Jedna z dziedzin wiedzy, którą jest spawalnictwo – jest rozległa ze względu na różnorodność technologiczną i stosowania zróżnicowanych sprzętów spawalniczych. Sprzęt spawalniczy na ogół działa na podstawie skupionych źródeł ciepła, które powoduje miejscowe nagrzewanie do właściwych temperatur dla danego materiału oraz stosowanego procesu. Temperatura w przypadku spawania zawsze przekracza temperaturę topnienia metalu.


Sprzęt spawalniczy został wyposażony w najnowsze technologie, które są niezbędne do spawania średnich i grubych konstrukcji ze stali, aluminium czy tworzyw sztucznych. Sprzęt posiada czytelny panel sterowania, cechuje się stabilnym łukiem co korzystnie wpływa na wydzielanie mniejszej ilości odprysków. Sprzęt spawalniczy, który oferujemy dla Państwa posiada wiele innowacyjnych rozwiązań, które ułatwiają spawanie i codzienne użytkowaniu tego rodzaju sprzętu. Niesamowite właściwości sprzętu spawalniczego, umożliwiają spawanie bardzo cienkich elementów, jak również wytrzymałe połączenia stali z aluminium. Nasi klienci mogą skorzystać z solidnych spawarek, urządzeń wielofunkcyjnych, przecinarek plazmowych, akcesoria spawalnicze czy części zapasowe.


W naszym sklepie znajdą się urządzenia idealne zarówno do pracy hobbystycznej, jak i profesjonalnej. Bez względu na to, jakie będzie przeznaczenie spawarki, wykonane są one z wysokiej jakości materiałów oraz zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa, odznaczając się odpowiednimi certyfikatami. Wybór odpowiedniej spawarki to gwarancja dokładnej pracy w każdym warsztacie – amatorskim lub profesjonalnym.