99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 8:00 - 16:00

emaks.pl

Waga sklepowa OHAUS Aviator 5000 A51P15L z legalizacją 15kg podziałka 5g

Nr katalogowy: 3998

Krótki opis:

Waga sklepowa OHAUS Aviator 5000 A51P15L z legalizacją to sprzęt umożliwiający precyzyjne ważenie, wspomagane pomocniczymi funkcjami, takimi jak: tarowanie, zerowanie, wyliczanie ceny itd. Oferowany model waży artykuły w zakresie od 0,1 do 15 kg, a wynik podaje - z dokładnością do 5 g - na czytelnych wyświetlaczach LCD (umieszczonych po obu stronach urządzenia). Dzięki pamięci mieszczącej 50 kodów PLU i 32 przyciskom, obsługa jest szybka i intuicyjna. Waga posiada wymienną kartę klawiatury, która pozwala przypisać cenę do produktu. Podstawa wykonana została z trwałego tworzywa ABS, a szalka ze stali nierdzewnej. Akumulator, wytrzymałe rączki i specjalny schowek na kable zapewniają mobilną eksploatację oraz wygodny transport wagi.

Cechy:

 • Legalizacja umożliwiająca używanie wagi w rożnych placówkach handlowych
 • Szalka ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzająca się do ważenia produktów spożywczych
 • Akumulator zapewniający mobilną eksploatację
 • Schowek umiejscowiony na spodzie wagi, pozwalający wygodnie przechowywać kabel zasilający
 • Kompaktowy charakter i wytrzymałe uchwyty wpływające na komfortowe przenoszenie sprzętu

Dostępność: W magazynie

Wysyłka: Natychmiastowa, czas dostawy ok. 1-2 dni robocze

774,00 zł Dostawa gratis
Waga sklepowa OHAUS Aviator 5000 A51P15L 15kg 4xLCD legalizacja
Ładowanie 3D....

Ohaus

Waga sklepowa OHAUS Aviator 5000 A51P15L

Urządzenie miernicze, zaprojektowane przez uznanego amerykańskiego producenta, posiada legalizację handlową M oraz kalibrację, dlatego też może być stosowane od razu po zakupie. Tego typu wagi sklepowe przydatne są w hurtowniach oraz punktach handlowych, takich jak duże i małe sklepy branżowe, stragany, w sprzedaży obnośnej oraz obwoźnej itp. Waga sklepowa OHAUS wykonana została z trwałych materiałów, ma estetyczne wzornictwo, a co najważniejsze: dostępna jest w atrakcyjnej cenie!

Waga elektroniczna Aviator 5000 – charakterystyka

Szalka ze stali nierdzewnej i podstawa z tworzywa sztucznego ABS zwiększają odporność wagi na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania i obicia. Duża powierzchnia ważąca (o wymiarach 240 x 335 mm) oraz zastosowane solidne materiały doskonale sprawdzą się do określania masy i obliczania cen różnych wielkościowo produktów spożywczych. Aviator 5000 to waga cenowa ważąca towary w zakresie od 0,1 do 15 kg i z dokładnością do 5 g.

Pamięć 50 kodów PLU (ang. Price-Look Up) pozwala stworzyć własną bazę towarową, czyli listę kodów, nazw sprzedawanych produktów z cenami, a także opcjonalnie z ich kodami kreskowymi. Opcja ta umożliwia wykonanie licznych działań, co sprawia, że obsługa artykułu jest intuicyjna. Wymienna karta 16 przycisków, z własnymi skrótami, zapewnia personalizację definicji klawiszy. Zaawansowana klawiatura membranowa posiada ergonomiczny układ 32 przycisków, które wpływają na szybki wybór potrzebnych opcji i tym samym przyśpieszenie pracy. Wygodę w eksploatacji wagi Aviator 5000 A51P15L wspomagają takie opcje jak:

 • Tarowanie
 • Zerowanie
 • Kalkulacja należności na podstawie ceny za 1 kg
 • Wyliczanie ceny

Czytelne, podświetlane wyświetlacze LCD jednocześnie przedstawiają masę, cenę jednostkową oraz cenę całkowitą. Przedni (dla sprzedawcy) pokazuje obliczane wartości w 3 liniach, natomiast klient kwotę oraz wagę może odczytać z 3 wyświetlaczy umieszczonych z drugiej strony urządzenia. Waga licząca jest energooszczędna, ponieważ podświetlenie wyłącza się i włącza ręcznie. Dodatkowo sprzęt posiada automatyczne przejście w tryb oczekiwania, który załącza się po dłuższym nieużywaniu produktu.

Dwa sposoby zasilania: wbudowany akumulator oraz napięcie sieciowe 230 V, pozwalają eksploatować wagę sklepową zarówno mobilnie (bez dostępu do sieci elektrycznej), jak i po podłączeniu się do niej za pomocą kabla zasilającego. Dodatkowo w obudowie znajduje się specjalny schowek na wtyczkę i przewód zasilający, co ułatwia utrzymanie porządku. Dogodne przenoszenie wagi zapewniają także dwa uchwyty, umieszczone od spodu.

Gumowe nóżki z regulacją wysokości wpływają na stabilne ustawienie jej na blacie. Materiał, z którego są wykonane działa antypoślizgowo i zabezpiecza sprzęt przed niekontrolowanym przesunięciem się w trakcie ważenia. Umieszczona z przodu poziomica pozwala precyzyjnie wypoziomować urządzenie. Taka możliwość przydaje się zwłaszcza przy mobilnym zastosowaniu wagi cenowej OHAUS i zmianie jej miejsca położenia.

Waga z legalizacją jest poddana ocenie zgodności z wymaganiami i przy wykorzystaniu procedur oceny określonych w dyrektywie NAWI (ang. Non-Automatic Weighing Instruments). Deklaracja potwierdzająca zgodność z dyrektywą NAWI pozwala na stosowanie urządzenia do oficjalnych rozliczeń handlowych. Legalizacja wag poświadczona zostaje poprzez znak M (czarna litera na zielonym tle) znajdujący się zazwyczaj obok tabliczki znamionowej.

Waga sklepowa zapewnia szybki i sprawny pomiar masy w praktycznie każdej placówce handlowej. Szukając dokładnego przyrządu mierniczego z legalizacją, o solidnej budowie i zachęcającej cenie – nie można przegapić modelu Aviator 5000 A51P15L. Waga licząca zaprojektowana została przez amerykańskiego producenta OHAUS, co zdecydowanie podnosi jakość użytych komponentów i trwałość w użytkowaniu.

Zakres dostawy

Oferta sprzedażowa w sklepie internetowym emaks.pl obejmuje:

 • Wagę sklepową Aviator 5000 A51P15L
 • Szalkę ze stali nierdzewnej
 • Kabel zasilający do wagi
 • Instrukcję obsługi w języku polskim

Waga sklepowa i akcesoria wysyłane są w dobrze zabezpieczonej paczce, która minimalizuje wstrząsy i chroni przed uszkodzeniem produktu.

Model Aviator 5000 A51P15L
Nr katalogowy 3998
Stan artykułu Nowy
Wykonana w klasie dokładności III
Legalizacja Tak, legalizacja M
Materiał szalki Stal nierdzewna
Materiał obudowy Tworzywo ABS
Zakres ważenia 0,1 - 15 kg
Podziałka 5 g
Jednostki ważenia kg
Wyświetlacz 4 x LCD
Zasilanie Akumulator, zasilanie sieciowe
Żywotność baterii do 180 godz.
Pamięć PLU 50
Funkcje On/Off - Włączanie i wyłączanie wagi
Tara - Tarowanie
Zero - Zerowanie
PLU - Pamięć zapamiętanych kodów
Czas oczekiwania na stabilny odczyt < 2 s
Zakres temperatury roboczej od -10 do +40 °C
Zakres temperatury przechowywania od -25 do +50 °C
Wilgotność pracy 85 % RH (bez kondensacji)
Wymiary powierzchni ważącej (DxS) 24 x 33,5 cm (trapez)
Wymiary (DxSxW)36 x 35 x 11 cm
Waga 4,2 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)48 x 46,5 x 18 cm
Waga wysyłki6,1 kg

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Waga sklepowa Steinberg Systems SBS-PW-302E 30kg czarna

Waga sklepowa Steinberg Systems SBS-PW-302E 30kg podziałka 2g czarna

169,00 zł Dostawa gratis
Waga sklepowa Steinberg Systems SBS-PW-352C 35 kg czarna

Waga sklepowa Steinberg Systems SBS-PW-352C 35kg podziałka 2g czarna

185,00 zł Dostawa gratis
   

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.