99.8% Pozytywnych komentarzy
Typ Ostatnie
7 dni
Ostatnie
30 dni
Wszystkie Kupił/Sprzedał
Pozytywne 11 33 6999 23 / 6976
Neutralne 0 0 6 0 / 6
Negatywne 0 0 4 0 / 4

Średnia z 6381 ocen sprzedaży

 • Zgodność przedmiotu z opisem
  5.0
 • Kontakt ze Sprzedającym
  5.0
 • Czas realizacji zamówienia
  5.0
 • Koszt wysyłki
  5.0
Urządzenia dla profesjonalistów | Najniższe ceny producenta – emaks.pl tel.: 68 381 70 70 | e-mail: info@emaks.pl | pracujemy: pn. - pt. 7:00 - 17:00

emaks.pl

Waga sklepowa OHAUS Aviator 5000 A51P15L z legalizacją 15kg podziałka 5g

Nr katalogowy: 3998

Krótki opis:

Waga sklepowa OHAUS Aviator 5000 A51P15L z legalizacją to sprzęt umożliwiający precyzyjne ważenie, wspomagane pomocniczymi funkcjami, takimi jak: tarowanie, zerowanie, wyliczanie ceny itd. Oferowany model waży artykuły w zakresie od 0,1 do 15 kg, a wynik podaje - z dokładnością do 5 g - na czytelnych wyświetlaczach LCD (umieszczonych po obu stronach urządzenia). Dzięki pamięci mieszczącej 50 kodów PLU i 32 przyciskom, obsługa jest szybka i intuicyjna. Waga posiada wymienną kartę klawiatury, która pozwala przypisać cenę do produktu. Podstawa wykonana została z trwałego tworzywa ABS, a szalka ze stali nierdzewnej. Akumulator, wytrzymałe rączki i specjalny schowek na kable zapewniają mobilną eksploatację oraz wygodny transport wagi.

Cechy:

 • Legalizacja umożliwiająca używanie wagi w rożnych placówkach handlowych
 • Szalka ze stali nierdzewnej doskonale sprawdzająca się do ważenia produktów spożywczych
 • Akumulator zapewniający mobilną eksploatację
 • Schowek umiejscowiony na spodzie wagi, pozwalający wygodnie przechowywać kabel zasilający
 • Kompaktowy charakter i wytrzymałe uchwyty wpływające na komfortowe przenoszenie sprzętu

Dostępność: W magazynie

Wysyłka: Natychmiastowa, czas dostawy ok. 1-2 dni robocze

1 199,00 zł Dostawa gratis
Waga sklepowa OHAUS Aviator 5000 A51P15L 15kg 4xLCD legalizacja
Ładowanie 3D....

Ohaus

Waga sklepowa OHAUS Aviator 5000 A51P15L

Urządzenie miernicze, zaprojektowane przez uznanego amerykańskiego producenta, posiada legalizację handlową M oraz kalibrację, dlatego też może być stosowane od razu po zakupie. Tego typu wagi sklepowe przydatne są w hurtowniach oraz punktach handlowych, takich jak duże i małe sklepy branżowe, stragany, w sprzedaży obnośnej oraz obwoźnej itp. Waga sklepowa OHAUS wykonana została z trwałych materiałów, ma estetyczne wzornictwo, a co najważniejsze: dostępna jest w atrakcyjnej cenie!

Waga elektroniczna Aviator 5000 – charakterystyka

Szalka ze stali nierdzewnej i podstawa z tworzywa sztucznego ABS zwiększają odporność wagi na uszkodzenia mechaniczne, takie jak zarysowania i obicia. Duża powierzchnia ważąca (o wymiarach 240 x 335 mm) oraz zastosowane solidne materiały doskonale sprawdzą się do określania masy i obliczania cen różnych wielkościowo produktów spożywczych. Aviator 5000 to waga cenowa ważąca towary w zakresie od 0,1 do 15 kg i z dokładnością do 5 g.

Pamięć 50 kodów PLU (ang. Price-Look Up) pozwala stworzyć własną bazę towarową, czyli listę kodów, nazw sprzedawanych produktów z cenami, a także opcjonalnie z ich kodami kreskowymi. Opcja ta umożliwia wykonanie licznych działań, co sprawia, że obsługa artykułu jest intuicyjna. Wymienna karta 16 przycisków, z własnymi skrótami, zapewnia personalizację definicji klawiszy. Zaawansowana klawiatura membranowa posiada ergonomiczny układ 32 przycisków, które wpływają na szybki wybór potrzebnych opcji i tym samym przyśpieszenie pracy. Wygodę w eksploatacji wagi Aviator 5000 A51P15L wspomagają takie opcje jak:

 • Tarowanie
 • Zerowanie
 • Kalkulacja należności na podstawie ceny za 1 kg
 • Wyliczanie ceny

Czytelne, podświetlane wyświetlacze LCD jednocześnie przedstawiają masę, cenę jednostkową oraz cenę całkowitą. Przedni (dla sprzedawcy) pokazuje obliczane wartości w 3 liniach, natomiast klient kwotę oraz wagę może odczytać z 3 wyświetlaczy umieszczonych z drugiej strony urządzenia. Waga licząca jest energooszczędna, ponieważ podświetlenie wyłącza się i włącza ręcznie. Dodatkowo sprzęt posiada automatyczne przejście w tryb oczekiwania, który załącza się po dłuższym nieużywaniu produktu.

Dwa sposoby zasilania: wbudowany akumulator oraz napięcie sieciowe 230 V, pozwalają eksploatować wagę sklepową zarówno mobilnie (bez dostępu do sieci elektrycznej), jak i po podłączeniu się do niej za pomocą kabla zasilającego. Dodatkowo w obudowie znajduje się specjalny schowek na wtyczkę i przewód zasilający, co ułatwia utrzymanie porządku. Dogodne przenoszenie wagi zapewniają także dwa uchwyty, umieszczone od spodu.

Gumowe nóżki z regulacją wysokości wpływają na stabilne ustawienie jej na blacie. Materiał, z którego są wykonane działa antypoślizgowo i zabezpiecza sprzęt przed niekontrolowanym przesunięciem się w trakcie ważenia. Umieszczona z przodu poziomica pozwala precyzyjnie wypoziomować urządzenie. Taka możliwość przydaje się zwłaszcza przy mobilnym zastosowaniu wagi cenowej OHAUS i zmianie jej miejsca położenia.

Waga z legalizacją jest poddana ocenie zgodności z wymaganiami i przy wykorzystaniu procedur oceny określonych w dyrektywie NAWI (ang. Non-Automatic Weighing Instruments). Deklaracja potwierdzająca zgodność z dyrektywą NAWI pozwala na stosowanie urządzenia do oficjalnych rozliczeń handlowych. Legalizacja wag poświadczona zostaje poprzez znak M (czarna litera na zielonym tle) znajdujący się zazwyczaj obok tabliczki znamionowej.

Waga sklepowa zapewnia szybki i sprawny pomiar masy w praktycznie każdej placówce handlowej. Szukając dokładnego przyrządu mierniczego z legalizacją, o solidnej budowie i zachęcającej cenie – nie można przegapić modelu Aviator 5000 A51P15L. Waga licząca zaprojektowana została przez amerykańskiego producenta OHAUS, co zdecydowanie podnosi jakość użytych komponentów i trwałość w użytkowaniu.

Zakres dostawy

Oferta sprzedażowa w sklepie internetowym emaks.pl obejmuje:

 • Wagę sklepową Aviator 5000 A51P15L
 • Szalkę ze stali nierdzewnej
 • Kabel zasilający do wagi
 • Instrukcję obsługi w języku polskim

Waga sklepowa i akcesoria wysyłane są w dobrze zabezpieczonej paczce, która minimalizuje wstrząsy i chroni przed uszkodzeniem produktu.

Model Aviator 5000 A51P15L
Nr katalogowy 3998
Stan artykułu Nowy
Wykonana w klasie dokładności III
Legalizacja Tak, legalizacja M
Materiał szalki Stal nierdzewna
Materiał obudowy Tworzywo ABS
Zakres ważenia 0,1 - 15 kg
Podziałka 5 g
Jednostki ważenia kg
Wyświetlacz 4 x LCD
Zasilanie Akumulator, zasilanie sieciowe
Żywotność baterii do 180 godz.
Pamięć PLU 50
Funkcje On/Off - Włączanie i wyłączanie wagi
Tara - Tarowanie
Zero - Zerowanie
PLU - Pamięć zapamiętanych kodów
Czas oczekiwania na stabilny odczyt < 2 s
Zakres temperatury roboczej od -10 do +40 °C
Zakres temperatury przechowywania od -25 do +50 °C
Wilgotność pracy 85 % RH (bez kondensacji)
Wymiary powierzchni ważącej (DxS) 24 x 33,5 cm (trapez)
Wymiary (DxSxW)36 x 35 x 11 cm
Waga 4,2 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)48 x 46,5 x 18 cm
Waga wysyłki6,1 kg

Mogą cię również zainteresować następujące produkty

Waga sklepowa Steinberg Systems SBS-PW-302E 30kg czarna

Waga sklepowa Steinberg Systems SBS-PW-302E 30kg podziałka 2g czarna

169,00 zł Dostawa gratis
Waga sklepowa Steinberg Systems SBS-PW-352C 35 kg czarna

Waga sklepowa Steinberg Systems SBS-PW-352C 35kg podziałka 2g czarna

185,00 zł Dostawa gratis
   

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.