Twoje korzyści
  • Brak kosztów wysyłki w Polsce
  • Darmowe i nieskomplikowane przetwarzanie zwrotów
  • Szybka wysyłka
  • Wszystkie produkty bezpośrednio od producenta
  • Konsultacje telefoniczne i sprzedaż
  • Doskonałe produkty w profesjonalnej jakości
Nie znaleziono produktów!
NOWY
Goldbrunn Grzałka spiralna - do pieca tyglowego GB 3000
Grzałka spiralna - do pieca tyglowego GB 3000
319,00 zł
NOWY
Goldbrunn Grzałka spiralna - do pieców tyglowych GB 1000 i GB 2000
Grzałka spiralna - do pieców tyglowych GB 1000...
319,00 zł
Goldbrunn Goldbrunn tygiel topniczy grafitowy do 3kg
Goldbrunn tygiel topniczy grafitowy do 3kg
179,00 zł
Goldbrunn Goldbrunn tygiel topniczy grafitowy do 1kg
Goldbrunn tygiel topniczy grafitowy do 1kg
99,00 zł
Goldbrunn Goldbrunn tygiel topniczy grafitowy do 2kg
Goldbrunn tygiel topniczy grafitowy do 2kg
129,00 zł
Goldbrunn Piec tyglowy - 3 kg
Piec tyglowy - 3 kg
2 199,00 zł
Goldbrunn Goldbrunn profesjonalny piec tyglowy 1100°C 1900 W GBPC-2000
Goldbrunn profesjonalny piec tyglowy 1100°C...
1 899,00 zł
Goldbrunn Piec tyglowy - 1 kg
Piec tyglowy - 1 kg
1 599,00 zł
Goldbrunn Suszarka próżniowa - 1450W - 50l
Suszarka próżniowa - 1450W - 50l
5 999,00 zł
Goldbrunn Suszarka próżniowa - 450W - 20l
Suszarka próżniowa - 450W - 20l
4 199,00 zł

Produkty od Goldbrunn

Goldbrunn

Dodatkowe informacje można również znaleźć w katalogu PDF!
Niemiecka marka Goldbrunn zyskała sympatyków w całej Europie dzięki silnym, a zarazem kompaktowym piecom tyglowym oraz tyglom z czystego grafitu. Później do ofert dołączyły nowe urządzenia – profesjonalne suszarki próżniowe. Asortyment Golbrunn znajduje się na wyposażeniu warsztatów jubilerskich, a także pracowni rękodzieła artystycznego. Jest obecny w laboratoriach, instytucjach naukowych, placówkach szkolnych itp.

Urządzenia zaprojektowane zostały przez niemieckich inżynierów z uwzględnieniem surowych, europejskich norm technicznych. Udało im się połączyć wysoką jakość z atrakcyjną ceną. Sprzęt nadaje się do codziennej, intensywnej eksploatacji. Jest niezawodny, wydajny i bezpieczny. Zaufali mu profesjonaliści z różnych stron świata. Produkty Golbrunn cenią sobie również hobbyści, głównie za intuicyjną obsługę oraz kompaktowe rozmiary.

Goldbrunn – niemiecka jakość w atrakcyjnej cenie

Metale szlachetne zasługują na specjalne traktowanie. Od narządzi służących do ich obróbki oczekuje się zegarmistrzowskiej precyzji i dużej wydajności. Profesjonalne piece tyglowe marki Goldbrunn to solidny sprzęt odlewniczy, który w krótkim czasie potrafi stopić złoto, srebro oraz miedź.

Sercem każdego urządzenia jest wytrzymały, grafitowy tygiel nagrzewający się do 1150°C (to tyle, ile wynosi temperatura lawy wydobywającej się z krateru). Został on wyprofilowany w taki sposób, aby maksymalnie zwiększyć ergonomię pracy. Dzięki specjalnym nacięciom można go wygodnie opróżnić, a praktyczne wyżłobienia sprawiają, że tygiel łatwo i bezpiecznie chwycić szczypcami (w komplecie). Tygle dostępne również osobno.

Wszystkie piece tyglowe posiadają pokrywę, wyświetlacze LED oraz rączki do przenoszenia. Ponadto piece laboratoryjne dysponują cyfrowym modułem PID pozwalającym na ustawienie temperatury z zegarmistrzowską precyzją.

Niech nikogo nie zwiodą kompaktowe rozmiary. Komorowe piece Goldbrunn Therm to solidne, wydajne maszyny, które potrafią stopić złoto, srebro i miedź. Szereg zaawansowanych rozwiązań technicznych pozwolił w pełni zautomatyzować proces wytapiania.

Inżynierowie z Goldbrunn, już na etapie projektu, pomyśleli o bezpieczeństwie użytkowników. Wyposażyli piece w specjalną osłonę ze stalowej siatki. Uniemożliwia ona przypadkowe dotknięcie komory grzewczej.

Zaawansowana technologia w produktach Goldbrunn

Jak szybko, skutecznie i przede wszystkim bezpiecznie wysuszyć łatwopalne materiały, rozpuszczalniki, próbki itp.? Najlepiej poddać je działaniu bardzo niskiego ciśnienia, np. takiego, jakie panuje na Jowiszu (czyli 0.0007 bara). Podobne ciśnienie zapewniają profesjonalne suszarki próżniowe marki Goldbrunn.

Suszenie poprzez obniżenie ciśnienia (tzw. suszenie próżniowe) to sprawdzony sposób, od lat wykorzystywany w różnych gałęziach przemysłu. Jest szybsze i łagodniejsze od tradycyjnych metod. Suszarki próżniowe przystosowane są do pracy m.in. z łatwopalnymi rozpuszczalnikami, elementami elektronicznymi, szkłami laboratoryjnymi i granulatami.

Zapewniają one wydajne suszenie bez skraplania i utleniania. Pompa próżniowa sprawia, że w szczelnej komorze powstaje ciśnienie niższe niż atmosfera otoczenia (maks. 0,001 bar), dzięki czemu na próbkach nie tworzy się osad ani kamień.

Cały asortyment marki Golbrunn zgromadzony został w przejrzystym katalogu. Znajdziesz go TUTAJ!