Waga magazynowa Steinberg Systems SBS-BW-3T 3t podziałka 1kg

  • Nr katalogowy: EX10030015
  • Dostępność: W magazynie
2 449,00 zł

Krótki opis

Waga magazynowa SBS-BW-3T to solidny, funkcjonalny sprzęt, który służy do określania ciężaru przedmiotów (o masie maks. 3000 kg) z dokładnością do 1 kg. Sprawdzi się w miejscach związanych m.in. z branżą produkcyjną, przemysłową czy usługową. Urządzenie wyposażone zostało w platformę ważącą (z ryflowanej stali malowanej proszkowo) oraz praktyczny terminal z tworzywa sztucznego. Wyniki pomiaru pokazywane są (w kg lub lb) na wyraźnym wyświetlaczu LCD. Funkcje takie jak: ostrzeżenie przed przeciążeniem, ważenie kontrolne, zatrzymywanie wyniku czy zliczanie sztuk przyspieszają i usprawniają pracę.

Waga magazynowa Steinberg Systems SBS-BW-3T Model SBS-BW-3T przeznaczony jest do ważenia... więcej
Informacje o produkcie "Waga magazynowa Steinberg Systems SBS-BW-3T 3t podziałka 1kg"

Waga magazynowa Steinberg Systems SBS-BW-3T

Model SBS-BW-3T przeznaczony jest do ważenia ciężkich ładunków w handlu, przemyśle, produkcji, usługach itp. Waga magazynowa marki Steinberg Systems powstała z materiałów najwyższej jakości, dlatego może być intensywnie eksploatowana, i to przez wiele lat. Jej maksymalne obciążenie wynosi 3 tony, a dokładność – 1 kg.

Waga elektroniczna magazynowa SBS-BW-3T z terminalem – charakterystyka

Niska platforma (osadzona na 4 wkręcanych nóżkach z regulacją wysokości) sprawia, że łatwo umieścić na niej ważony ładunek. Ryflowana powierzchnia (o wymiarach 150 x 150 cm) wykonana została ze stali malowanej proszkowo. Jest ona dodatkowo wzmocniona (od spodu).

Terminal (z tworzywa sztucznego) połączono z powierzchnią ważącą 5,5-metrowym kablem. Głowicę można zawiesić na ścianie lub umieścić na statywie (statyw nie wchodzi w zakres dostawy). Na terminalu znajduje się przejrzysty, bardzo intuicyjny panel sterowania.

Wyświetlacz LCD, w jaki zaopatrzona została waga magazynowa marki Steinberg Systems, posiada podświetlenie, które zapewnia dobrą widoczność również w jasne, słoneczne dni. Wyniki pomiaru prezentowane są w postaci wyraźnych, 28-milimetrowych cyfr.

Szeroki zakres funkcji usprawnia i przyspiesza proces ważenia. Waga platformowa (model SBS-BW-3T) pozwala na pracę w dwóch jednostkach: kilogramach lub funtach. Jeśli maksymalna waga zostanie przekroczona, sprzęt uruchomi alarm (sygnał dźwiękowy i graficzny). Inne opcje to:

  • Tarowanie
  • Ważenie kontrolne
  • Zatrzymywanie wyniku
  • Zerowanie
  • Zliczanie sztuk

Elektroniczna waga magazynowa, oferowana przez markę Steinberg Systems, to bardzo wytrzymały (maks. obciążenie – 3000 kg), a przy tym precyzyjny sprzęt (podziałka – 1 kg). Szereg ergonomicznych rozwiązań konstrukcyjnych sprawił, że jego obsługa jest komfortowa i prosta. Opisywany produkt sprawdzi się w halach produkcyjnych, magazynach, przeładowniach, różnego rodzaju skupach itp. Model SBS-BW-3T to solidne urządzenie (wykonane według niemieckich norm technicznych) w atrakcyjnej cenie.


Oceny 0
Sprawdź opinie klientów i napisz swoją! więcej
Oceny klientów "Waga magazynowa Steinberg Systems SBS-BW-3T 3t podziałka 1kg"
Napisz oceny
Opinia zostanie aktywowana po weryfikacji.

* - Pola wymagane.

Dane techn. więcej
ModelSBS-BW-3T
Nr katalogowy10030015
Stan artykułuNowy
Materiał powierzchni ważącejRyflowana stal malowana proszkowo
Maksymalne obciążenie3000 kg
Podziałka1 kg
Jednostki ważeniakg, lb
Dopuszczalne przeciążenie135% nośności
WyświetlaczLCD podświetlany
Wysokość cyfr wyświetlacza28 mm
ZasilanieAkumulator terminala 6 V / 4 Ah
Zasilacz wbudowany
Czas pracy na akumulatorzedo 10 godz.
FunkcjeTarowanie
Ważenie kontrolne
Zatrzymywanie wyniku
Zerowanie
Zliczanie sztuk
Zmiana jednostek ważenia
Zakres temperatury roboczejod -10 do 40°C
Klasa dokładnościIII
Wymiary powierzchni ważącej (DxS)150 x 150 cm
Wymiary (DxSxW)150 x 150 x 8.5 cm
Waga119 kg
Wymiary wysyłki (DxSxW)152 x 152 x 19 cm
Waga wysyłki123 kg
Steinberg Systems Waga magazynowa Steinberg Systems SBS-BW-5T 5t podziałka 2kg
Waga magazynowa Steinberg Systems SBS-BW-5T 5t...
2 549,00 zł