Twoje korzyści
  • Brak kosztów wysyłki w Polsce
  • Darmowe i nieskomplikowane przetwarzanie zwrotów
  • Szybka wysyłka
  • Wszystkie produkty bezpośrednio od producenta
  • Konsultacje telefoniczne i sprzedaż
  • Doskonałe produkty w profesjonalnej jakości
Nie znaleziono produktów!
NOWY
welbach Spawarka TIG - 200 A - 230 V - 2/4 Takt - Puls - LED
Spawarka TIG - 200 A - 230 V - 2/4 Takt - Puls...
1 299,00 zł
NOWY
welbach Spawarka MIG/MAG - 200 A - 230 V - IGBT
Spawarka MIG/MAG - 200 A - 230 V - IGBT
1 419,00 zł
NOWY
welbach Spawarka MIG/MAG - MMA - 200 A - IGBT - Podwójny Puls
Spawarka MIG/MAG - MMA - 200 A - IGBT -...
3 399,00 zł
welbach Spawarka TIG - 200 A - IGBT
Spawarka TIG - 200 A - IGBT
1 499,00 zł
welbach Spawarka TIG/MMA - 200A - 230 V - HF
Spawarka TIG/MMA - 200A - 230 V - HF
1 799,00 zł
welbach Spawarka TIG AC/DC - 315 A - 400 V - Puls - chłodnica- plus - maska spawalnicza - Metalator - Expert
Spawarka TIG AC/DC - 315 A - 400 V - Puls -...
6 342,00 zł
welbach Spawarka TIG AC/DC - 315 A - 400 V - Puls - 2/4 Takt - LED- plus - maska spawalnicza - BlackONE - Ex
Spawarka TIG AC/DC - 315 A - 400 V - Puls - 2/4...
4 073,00 zł

Produkty od welbach

welbach

Welbach to niemiecka marka znana z profesjonalnego sprzętu spawalniczego dostępnego w bardzo atrakcyjnej cenie. W swojej ofercie posiada nowoczesne maski spawalnicze, spawarki TIG, MMA, MIG/MAG, przecinarki plazmowe oraz zaawansowane technologicznie maszyny wielofunkcyjne. Sprzęt tego doświadczonego, sprawdzonego producenta nadaje się do najtrudniejszych zadań spawalniczych wykonywanych w branży produkcyjnej lub przemysłowej. Urządzenia Welbach charakteryzują się wydajnością i niezawodnością.

Maszyny Welbach stworzone dla profesjonalistów

Istnieją przynajmniej trzy powody, dla których warto bliżej przyjrzeć się marce Welbach. Po pierwsze – innowacyjne, zaawansowane technologie. Inżynierowie pracujący nad koncepcją produktów w większości wypadków postawili na sterowanie cyfrowe. W proces projektowania oraz wykonania mikroprocesorów i innych podzespołów zaangażowali się liderzy z branży elektronicznej.

Po drugie – solidna, wytrzymała konstrukcja zwieńczona przejrzystym, ergonomicznym panelem sterowania. Spawarki oraz przecinarki plazmowe sygnowane przez markę Welbach nadają się do zadań produkcyjnych i przemysłowych. Dzięki intuicyjnej obsłudze przypadną również do gustu ambitnym poczatkującym. Po trzecie wreszcie, przecinarki plazmowe wyposażone są w palniki renomowanej marki TRAFIMET.

Urządzenia Welbach to sprzęt stworzony przez doświadczonych specjalistów z branży mechanicznej specjalnie dla specjalistów z dziedziny spawalnictwa. Maszyny te cenione są za perfekcyjne wykonanie pozytywnie wpływające na żywotność sprzętu.

W sklepie expondo.pl znajdziesz również oryginalne akcesoria spawalnicze, a także części zapasowe, które pomogą Ci utrzymać spawarkę/przecinarkę w doskonałej kondycji.

Wydajna praca ze spawarkami i przecinarkami od Welbach

Sprzęt marki Welbach wyróżnia się szeregiem udogodnień zwiększających wygodę spawacza i precyzję spoiny. Opcjonalnie spawarki posiadają takie funkcje jak: Puls, 2 i 4 TAKT czy płynną regulację prądu spawania.

W bogatej ofercie znajdziesz urządzenia, które pozwolą Ci na obróbkę wszystkich materiałów spawalnych i tych przewodzących prąd elektryczny. Potrzebujesz wydajnego sprzętu do cięcia metali? W takim razie zapoznaj się z naszą propozycją przecinarek plazmowych. Musisz wykonać precyzyjną spoinę na cienkim materiale? Sprawdź spawarki TIG i migomaty Welbach. A może potrzebujesz jednej, uniwersalnej maszyny pozwalającej na pracę w kilku trybach? Jeśli tak, to z pewnością zainteresują Cię spawarki wielofunkcyjne cenione zwłaszcza przez zawodowych spawaczy.

W sklepie expondo.pl znajdziesz urządzenia przydatne na wszystkich etapach obróbki metali: od pieców tyglowych marki Goldbrunn, po satyniarki od MSW. Dzięki bogatej, różnorodnej ofercie w jednym miejscu możesz znaleźć wyposażenie dla profesjonalnej spawalni, warsztatu naprawczego czy przydomowej pracowni.